top of page
ВГАМУЙ СПРАГУ ПРИГОД
ПОГОДА ДЛЯ ЕКСТРЕМАЛІВ

Іноді грань між світлом і темрявою набагато тонша стропи параплана.

Прощавай зима

Бакота зимові замальовки Лютий 2017

Бакота 29 січня 2017 р.

Зимові походеньки. Устя 23 січня

Зустріч нового року. Татарка 1 січня

Для всіх бажаючих
​​Тим хто хоче зануритись в світ екстриму.Як не дивно, але саме екстремальні види спорту все частіше залучають молодих людей. З кожним роком ми дізнаємося про зовсім унікальні змагання і дивовижні змагання.

Напевно, багатьом з нас знайоме непереборне відчуття азарту і приємне відчуття адреналіну в хвилини небезпеки і ризику. Для деяких людей ці почуття стають справжніми наркотиками, вони шукають все нові і нові пригоди. Хтось називає їх божевільними, а хтось просто — «екстремалами». Якщо ви хочете приєднатися до рядів «гравців зі смертю» вирішите самі для себе, чи готові ризикувати здоров’ям, в надії випробувати яскраві емоції.

Який екстремальний спорт можна вибрати в нашій країні? Все залежить від ваших уподобань.

Парапланерний спорт (парапланеризм, параглайдінг) - це політ на параплані з використанням енергії висхідних потоків повітря. Цей вид спорту відносно молодий, але з кожним роком він стрімко набирає популярність. Воно й не дивно, адже політ на параплані на сьогоднішній день є найдоступнішим способом самостійно відірватися від землі і на рівних з птахами парити високо в небі. Параплан дозволяє піднятися на висоту 2-3 тисячі метрів і здійснювати маршрути польотів на великі відстані.

Перші стрибки з парашутом ви будете робити з невеликої висоти разом з інструктором або ж з карабіном. Після того, як ви наберете певну кількість стрибків, вам дозволять відчути почуття вільного падіння самостійно. На щастя, сьогодні школи парашутного спорту є практично в кожному місті, де є спортивний аеродром.

Набагато більш небезпечними видами спорту вважаються велоспорт в екстремальних умовах і традиційний мотоспорт. Окрім фізичної та психологічної підготовки, дане заняття вимагатиме наявності великої кількості обладнання та екіпіровки. Крім того, далеко не кожен українець може дозволити собі досить високі витрати на таке «хобі».

Не можна залишити без уваги альпінізм. Щорічно на сходженнях гинуть десятки альпіністів, незважаючи на те, що вони добре підготовлені, а дороге устаткування вдосконалюється з кожним роком. Якщо ви все ж вирішите зайнятися альпінізмом, вам знадобиться досвідчений інструктор, який допоможе зробити перші кроки в цьому екстремальному занятті. Потрібно визнати, що букмекерські контори не приймають ставки на такі вишукані види спорту. Але повірте, що і без цього кількість фанатів і бажаючих стрімко зростає.

На закінчення хотілося б додати, що сьогодні перед екстремалами відкриті сотні доріг, але головне слідувати правилам елементарної безпеки і не дозволяти адреналіну затьмарювати розум. Не прагніть спробувати все відразу; починайте з азів і тоді у вас з’явиться можливість стати професіоналом.

bottom of page